PoE12-60W Zyxel Multi-Gigabit POE Injector 802.3bt 60W Port 1/2.5/5Gbps
PoE12-60W
Zyxel PoE12-60W Multi-Gigabit POE Injector 802.3bt 60W Port Multi-Gigabit 100Mbps/1Gbps/2.5/5Gbps
สอบถามข้อมูลสินค้าเพิ่มเติม
LINE ID: @sysnet โทร: 02 102 4284
Zyxel POE12-60W Quick Start Guide
Zyxel POE12-60W Datasheet
Product Specification | |
Overview | Zyxel PoE12-60W Multi-Gigabit POE Injector 802.3at/bt 60W รองรับ Port Lan ความเร็ว Multi-Gigabit 100Mbps /1Gbps/ 2.5Gbps/ 5Gbps |
Total PoE budget (watts) | 60 |
PoE Standard | IEEE 802.3at PoE++ |
Ethernet Standard | IEEE 802.3u 100BASEX Ethernet |
Input | 100 - 240 V 1.0A, 50/60 Hz |
Max. power consumption(without PD, watts) | 0.126 |
Dimensions (WxDxH)(mm/in.) | 140 x 65 x 38.5/5.51 x 2.56 x 1.52 |
Weight (g/lb.) | 278/0.61 |
Included accessories | Power cord |
Operating | Temperature -10°C to 40°C/14°F to 104°F |
Storage | Temperature -25°C to 65°C/-13°F to 149°F |